بهترین مقصد برای سفر نوروز امسال کجاست؟

بهترین مقصد برای سفر نوروز امسال کجاست؟

برای همه ما سفر یک فرصت مناسب برای رهایی از تنش ها،شلوغی ها،آشفتگی ها و فرار از یکنواختی زندگی می باشد به همین خاطر یافتن یک آژانس مسافرتی منصف و مطمئن برای داشتن یک سفری خوب و به یادماندنی آرامش خاط دو چندانی به ما می دهد.

برای نوروز امسال کدام کشور را برای سفر انتخاب کرده اید؟ تور هند، تور دبی یا شاید تور پاتایا اما قبل از انتخاب مقصد بهتر است اطلاعاتی راجع به کشور مورد نظر متناسب با روحیات و بودجه خود به دست آورید.

هندوستان

هندوستان

شاید بخواهید با خانواده خود به کشوری تاریخی با طبیعتی بی نظیر مانند هند سفر کنید و اوقات خوش خود را در طبیعت بکر گوآ با تپه‌های سرسبز در کنار رودها و درختان گرمسیری سر کنید و از مکان های تاریخی چون تاج محل دیدن کنید.

جزایر تایلند

جزایر تایلند

و یا شاید عاشق کشوری مانند تایلند با تمدنی شرقی و جزایر گرمسیری باشی، و بخواهید که در جشن ها و برنامه های شبانه پاتایا شرکت کنید یا جزایر بی نظیر فی فی در پوکت رفته و خاطره های فراموش نشدنی ای بسازید.

دبی

دبی

ممکن است قصد سفر به شهری مدرن مانند دبی با جاذبه های شهری را داشته باشید و اوقات خود را در مکان های اعجاب انگیزی چون پیست اسکی مصنوعی یا برج خلیفه بگذاریند و یا اینکه در فروشگاه های بزرگ این کشور بگردید و خرید کنید.

هر جا که هستید نوروز خوشی را برای شما آرزومندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *