دلایل انتخاب تور پوکت برای نوروز امسال

دلایل انتخاب تور پوکت برای نوروز امسال

مناظر زیبا، اماکن تاریخی، دیدنی های شگفت انگیز، اماکنی که با آن خاطره دارید و… همگی می توانند مقصدی برای نوروز امسال تان باشند.

همه ساله با نزدیک شدن به نوروز، درخواست ها برای مسافرت، رزرو هتل، بلیط و … و هم چنین مشاوره برای انتخاب بهترین  تور نوروز 95 که در این زمینه آژانس مسافرتی کاروانیک اقداماتی مناسب را تدارک دیده است، رونق فراوان میگیرد.

حال شما برای نوروز امسال تان چه برنامه ریزی داشته اید؟

معمولا در مسافرت هایتان به کجا دوست دارید بروید؟ بازدید از اماکن تاریخی مثل تخت جمشید ایران یا مثلا آکروپولیس یونان؟ یا اینکه عاشق خرید کردن هستید و استانبول در ترکیه یا جزیره کیش را در ایران انتخاب میکنید؟

اگر هیچکدام از این ها برای شما جذابیت زیادی برای مسافرت ندارند و بیشتر از همه دوست دارید تا خستگی ناشی از کار خود را با گذراندن اوقات تان در طبیعت رها کنید، پس مطمئنا اماکن دیدنی زیادی را برای مسافرت نوروزی امسال تان می توانید هم در داخل کشور و هم در خارج از کشور به خصوص آسیای جنوب شرقی انتخاب کنید.

جزیره پوکت

جزیره پوکت

یکی از بهترین اماکن دیدنی دنیا برای وقت گذرانی در کنار طبیعتی بی نظیر، جنگل هایی انبوه، سواحل شنی و قایقرانی در آب های زلال شیشه ای قطعا جزیره ی پوکت در استان پوکت تایلند است.

پوکت

پوکت

برای انتخاب تور پوکت در نوروز 95 همین بس که این جزیره در زمره گردشگر پذیرترین نقاط دیدنی دنیا از نظر دیدنی های طبیعی و حیات وحش میباشد.

فیل سواری در پوکت

فیل سواری در پوکت

اما با معرفی دو مکان دیدنی اصلی از این جزیره ی زیبا و بی نظیر شاید خیالتان از انتخاب این جزیره از کشور تایلند برای سفر امسال راحت تر باشد، پس با ادامه ی این مقاله با ما همراه باشید!

خلیج فانگ نگا پوکت

این خلیج شگفت انگیز که انواع مختلف گیاهان و جزیره ها و حیوانات جذاب و دیدنی را شامل میشود و از جمله اصلی ترین بخش هایی ست که در صورت انتخاب تور پوکت برای نوروز امسال حتما باید از آن بازدید کنید.

خلیج فانگ نگا پوکت

سواحل بی نظیر این جزیره، دیدنی هایی که در زیر آب می توانید ببینید و کلی جذابیت دیگر که با سفر به پوکت می توانید از آن بهره مند شوید.

غارهای خلیج فانگ نگا

غارهای خلیج فانگ نگا پوکت

شهر قدیمی پوکت

یکی دیگر از دلایلی که حتما باید به پوکت سفر کنید بازدید از شهر قدیمی پوکت است که در آن می توانید با قدم زدن در خیابان ها تصور کنید که به قرن ها پیش سفر کرده اید.

شهر قدیمی پوکت

شهر قدیمی پوکت

ترکیب سبک های معماری قدیم تایلندی، انگلیسی، چینی و پرتغالی در بنای این شهر توانسته است یک حس فوق العاده ای را در گردشگران این ناحیه به وجود آورد.

سخن پایانی

همان طور که گفتیم گزینه های زیادی برای مسافرت در نوروز 95 داریم اما اگر میخواهیم طبیعتی زیبا را که کمتر مشابه ش را دیده ایم و از طرفی نیز هزینه ی بسیار زیاد هم نمیخواهیم داشته باشیم قطعا بهترین گزینه ای که باید به آن فکر کنیم تور پوکت می باشد.

جشنواره فانتاسی پوکت

جشنواره فانتاسی پوکت

آکواریوم پوکت

آکواریوم پوکت

خلیج فانگ نگا پوکت، شهر قدیمی پوکت، جزایر فی فی، آکواریوم دیدنی و بی نظیر پوکت، جشنواره فانتاسی پوکت و ده ها جاذبه ی گردشگری دیگری که در این جزیره شگفت انگیز می توانید ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *