زبان انگلیسی را چگونه یاد بگیریم؟!

خب این سوالی است که اکثرا داوطلبان می پرسند و میخواهند ره صد ساله را یک شبه بروند واقعا برای کسی که 6 ماه بیشتر وقت ندارد چه روشی مناسب است تا وی بتواند نمره ی مطلوب خود در تافل یا آیلتس را کسب کند؟ جواب کوتاه اینست که هیچ روشی جز استفاده از تدریس خصوصی آیلتس توسط یک مدرس معتبر و واقعی آیلتس وجود ندارد. اما علت چیست؟

 

واقعیت آنست که از آنجا که تدریس خصوصی زبان انگلیسیبه رفع ایرادات پایه ای داوطلب می پردازد دیگر در این حالت زبان آموز نیاز ندارد تا وقت زیادی صرف مطالعه ی اصول و قواعد بکند و آنها را تا جایی که می داند سر کلاس در مهارت نوشتاری و گفتاری پیدا می کند و آن قسمت هایی را که نمی داند از مدرس می خواهد تا ایراداتش را بگیرد و به اصلاح آنها بپردازد. عملا کلاس خصوصی زبان برای شما جز اینکه در وقت شما صرفه جویی می کند کار دیگری نمی کند. هر داوطلب اگر خود به مطالعه بپردازد بعد از یک سال شاید بتواند 1 نمره بر نمره ی قبلی آیلتس خود بیفزاید البته اگر به اندازه ی کافی مستعد بوده و بتواند جوانب فرهنگی زبان انگلیسی را هضم کند و در درک ساختاری و مفاهیم دچار مشکل نگردد که متاسفانه خیلی از داوطلبان دچار مشکل عدم درک مفهومی زبان هستند فلذا برای این دسته از افراد تنها گزینه ی تدریس خصوصی زبان مطلوب می باشد. اطلاعات بیشتر را در http://fa.pouramiri.com ببینید.

 

اما اگر میخواهید زبان را خودخوان یاد بگیرید بایستی از کتب معتبر آموزشی انتشارات های معروف همچون آکسفورد بهره ببرید و وقت و زمان کافی برای مطالعه ی این سری کتاب ها بگذارید. یکی از کتب معروف برای تقویت مهارت شنیداری real listening and speaking است که به طور قطع می توان گفت اگر کسی هر 4 جلد این سری کتب را مطالعه کند دیگر به منبعی برای این مهارت شنیداری نیازی نخواهد داشت پس اگر میخواهید خودخوان مطالعه کنید با 1 سال وقت گذاشتن این سری کتب را با پایان برسانید تا بتوانید نمره ی مطلوبی در آزمون آیلتس کسب کنید و در غیر اینصورت به یک معلم خوب آیلتس مراجعه کنید.

 

 

 

 

دسته ها : معرفی سایت ها

ارسال یک پاسخ


آخرین آموزشهای آشپزی

تازه ترین نوشته ها

چاپ کتاب در یک...

درتاریخ : نوامبر - 6 - 2017

دیدگاه‌ها برای چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان بسته هستند

اجاره ماشین انژکتوری

درتاریخ : نوامبر - 3 - 2017

دیدگاه‌ها برای اجاره ماشین انژکتوری بسته هستند

رنت ماشین در تعطیلات

درتاریخ : نوامبر - 1 - 2017

دیدگاه‌ها برای رنت ماشین در تعطیلات بسته هستند

نقش دینگ در صنعت...

درتاریخ : سپتامبر - 27 - 2017

دیدگاه‌ها برای نقش دینگ در صنعت حمل و نقل بسته هستند