3 دلیل برای سفر به دبی

3 دلیل برای سفر به دبی

اگر هر کس که از خستگی ناشی از کارش و کلافه گی روزمره زندگی اش می خواهد فرار کند بپرسید که چگونه این کار را انجام خواهد داد؟ مسلما به شما می گوید:

“باید یه سفر ترتیب بدم…”

موضوع همین است، ما انسان ها سالیان سال است که به دنبال رهایی از تنش ها و اضطراب ها و رهایی از روزمرگی سعی داریم تا یک مسافرت خوب و مفرح برای خود تدارک ببینیم و مسلما بهتر از این، راه حلی را تا به حال نداشته ایم!

اما نوروز امسال بهانه ی مناسبی ست تا کوله بارمان را ببندیم، از یک موسسه یا آژانس مسافرتی خوب، یک تور نوروزی رزرو کنیم و پرواز کنیم به سمت جایی که نه تنها فشار ها و استرس هایمان همراهمان نباشند بلکه آثار قبلی شان نیز از بین برود.

مسافرت نوروزی

مسافرت نوروزی

انتخاب مقصد

حال موضوعی که مطرح می شود این است که اصلا به کجا می خواهیم برویم؟ سفرمان داخلی باشد یا خارجی؟ دور باشد یا نزدیک؟ در کنار طبیعت سپری شود یا با هیجان و ماجراجویی؟

انتخاب مقصد بسیار مهم است و شما ممکن است بنا به سلیقه خودتان یک موضوع را مانند طبیعت، اماکن تاریخی یا برخی مقاصد توریستی که می توان هیجان و ماجراجویی را در آن تجربه کرد، انتخاب کنید.

اگر مقصد مورد نظر شما از نوع سوم یعنی ماجراجویانه است و به دنبال هیجان، خرید و بازدید از نقاط توریستی مدرن و امروزی هستید، پیشنهاد ما به شما انتخاب تور دبی می باشد که بسیار می تواند به شما کمک کند تا در کنار نقاط دیدنی و تفریح های آن خستگی خود را به در کنید.

تور دبی

تور دبی

در این مقاله سعی داریم به طور مختصر 3 دلیل برای سفر به دبی برایتان بیاوریم.

1- برج خلیفه

برج خلیفه با ارتفاع 828 متر که در 14 دی 1388 افتتاح گردید.

برج خلیفه دبی

برج خلیفه دبی، بلندترین برج دنیا

این برج استثنایی که بلندترین سازه ی ساخته شده به دست انسان می باشد دارای بیش از 1000 واحد آپارتمان، 4 استخر و بسیاری امکانات مختلف می باشد.

بازدید از این برج جزو اصلی ترین بخش های هر تور نوروزی دبی می باشد.

2- برج العرب

برج العرب یکی از معروف ترین برج های دنیا و تنها هتل 7 ستاره دنیا می باشد که تا سالیان سال و پیش از افتتاح برج خلیفه به عنوان سنبل شهر دبی شناخته شده بود.

برج العرب دبی

برج العرب دبی

این برج یکی از اصلی ترین جاذبه های توریستی دبی می باشد و بازدید از آن را به شما در این سفر توصیه می کنیم.

3- پارک آبی وایلد وادی

پارک آبی وایلد وادی در دبی یکی از معروف ترین و مجهز ترین پارک های آبی دنیا می باشد که در آن بهترین امکانات برای داشتن لحظاتی تکرار نشدنی در آب های پارک داشته باشید.

پارک آبی وایلد وادی

پارک آبی وایلد وادی

این نکته را فراموش نکنید که تور دبی همواره یکی از پر رونق ترین تورها در دنیا می باشد و از سراسر دنیا برای بازدید از همین جاذبه های  گردشگری که در موردش گفته شد به این شهر سفر می کنند.

در نهایت آرزو می کنیم تا در نوروز امسال بتوانید خاطراتی خوش در کنار خانواده خود در هر کجای ایران و دنیا که خواستید سفر کنید داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *